Prodej komerční budovy
v širším centru Brna.

Commercial property in wider center of Brno.Z výhradního pověření vlastníka Vám nabízíme velice zajímavou, kompletně, precizně, nadstandardně a vkusně zrekonstruovanou budovu v širším centru města Brna, vhodnou jako prestižní sídlo firmy. Ideální například pro advokátní, projekční kancelář, architekty, obchodní firmu.

    Jedná se o zděnou nemovitost z roku 1920, s vjezdem do suterénu, ve kterém je na ploše 250m2 zřízeno místo pro parkování osobních aut; + 100 m² sklepů. Celý tento prostor lze pochopitelně v případě potřeby využít i jako sklady. 

    V 1. a 2. NP jsou slunné kancelářské prostory o podlahové ploše cca 230 m². V klimatizovaném podkroví - 3.NP jsou kancelářské prostory o podlahové ploše cca 140 m².

    Budova má reprezentativní vstup. Samozřejmostí je dostatečně dimenzované sociální zázemí, (čajové kuchyňky, toalety, sprchy) s mramorovými podlahami na jednotlivých podlažích.

    Budova je vybavena zabezpečovacím zařízením, napojeným na pult centrální ochrany, datovými rozvody a možností optického připojení k internetu. 
    V případě potřeby lze každé kancelářské patro využít pro samostatného nájemníka. (měřiče energií pro každé patro).
    Více informací na vyžádání.

Prostory jsou kompletně připraveny pro budoucího kupujícího, na nemovitostech neváznou žádné zástavy ani věcná břemena. Uvolnění možné ihned. Prohlídky dohodou, i o víkendech – klíče v RK.

Cena na vyžádání u RK. 


Tel. +420 602 711 747
Email: info@lighthouse-estates.cz

© Copyright 2021 LIGHTHOUSE alfa, s.r.o. - All Rights Reserved                   Tvorba stránek: www.anno-domini.cz