Nabízíme pronájem luxusního, kompletně, moderně a zcela nově zařízeného apartmánového bytu 2+1 o výměře 53m2

Nabízíme pronájem luxusního, kompletně, moderně a zcela nově zařízeného apartmánového bytu 2+1 o výměře 53m2,v historickém centru Brna (pěší zóna) u Zelného trhu, pro velmi náročného klienta.

- Byt se nachází v historické, celkově, precizně a citlivě zrekonstruované budově a sestává z obývacího pokoje s plynovým krbem, ložnice a menší kuchyně, vstupní haly a mramorové koupelny s WC.

Obývací pokoj je vybaven kvalitní koženou sedačkou, jídelním stolem s židlemi, ložnice má nadstandardní dvojlůžko, vestavné šatní skříně, noční stolky.

Tento byt prošel v říjnu 2016 kompletní modernizací. Veškerý nábytek je nový, dovezený z Itálie.

- Byt má nezávislou klimatizaci, dálkově ovládaný plynový krb, kuchyňskou linku s veškerými elektrospotřebiči (sklokeramickou varnou desku, sporák, horkovzdušnou troubu, americkou ledničku, myčku, mikrovlnku, dále, rychlovarnou konvici, veškeré talíře, hrnce, příbory, sklenky), pračku a sušičku, 2x LCD televizi se satelitním příjmem,

Bezdrátové připojení na internet optickým kabelem, elektronický alarm s napojením na pult centrální ochrany. V domě je výtah (poslední patro pouze schodiště).

Preferujeme nájemní smlouvu na minimálně 12 měsíců (s možností prodlužování), nekuřáky, bez domácích zvířat z řad firemní klientely).

Byt ocení klient hledající maximální pohodlí, nadstandard, bezpečnost a přitom klidnou, komorní atmosféru historické budovy v centru města s maximem soukromí.

- V případě zájmu možné zařídit za poplatek (6.150,- Kč + DPH / měsíc) kryté parkovací stání v podzemních garážích OC Velký Špalíček (50m od budovy).

© Copyright 2021 LIGHTHOUSE alfa, s.r.o. - All Rights Reserved                   Tvorba stránek: www.anno-domini.cz