Nadstandardní design byt 4+kk 111 m² 
s terasou 18 m², balkonem, saunou a garáží.
Brno, ulice Trýbova.


Beautifully designed modern flat to rent. 4 bedrooms, open plan kitchen, terrace, balcony, one garage and sauna 
in Brno-centre, Trýbova street.

Pronájem slunné, moderní, nadstandardní, vkusně zařízené designové bytové jednotky v OV o dispozici 4+kk a výměře 111 m² s terasou 18 m², balkonem a saunou v novostavbě bytového domu, kolaudovaného v r. 2006, na Starém Brně, na ul. Trýbova (Stránice, pod Masarykovou čtvrtí) v širším středu města, s úchvatným horizontálním výhledem až na Pálavu. K bytu patří samostatná garáž v přízemí domu.
Dispozice: Obývací pokoj (s domácím kinem, projektorem a promítacím plátnem pohodlně viditelným i z ložnice) s kuchyní, oddělenou od části bytu skleněnou příčkou z mléčného skla (vybavenou kombinovanou multifunkční troubu s mikrovlnami, grilem, horkovzdušnou tepelnou úpravou zn. Samsung, sklokeramickou desku, myčkou Whirpool, odsávačem par Faber, ledničkou s mrazákem Samsung, a barem s vinotékou Baumatic a podlahovým topením), i hlavní ložnice (s velkou knihovnou) jsou klimatizované, se vstupy na terasu jsou orientovány na jih. Dva pokoje (ložnice) jsou orientovány na sever.
Z ozvučené relaxační koupelny s podlahovým topením a masážní vanou a světelnou terapií se vstupuje do sauny a sprchového kouta.
V bytě je dostatek úložného prostoru ve vestavných skříních.
Veškeré interiérové dveře jsou se zapuštěnými (skrytými) panty a obložkovými zárubněmi, v provedení Zebrano, vhodně ladící s lakovanou úpravou ostatního nábytku zhotoveného na míru a podlahami ze skládané dřevěné mozaiky. Interiéry zpracoval architekt firmy Archix; a realizoval bytový architekt firmy HVK interier.
Tento rezidenční objekt je oblíben pro svoji polohu v sousedství Brna střed, dobrou dopravní dostupnost.
Uvolnění bytu je možné ihned.

Pronájem na minimálně 12 měsíců.

Nájem: 30.000,- Kč včetně garáže; + energie 5.000,- Kč / měsíc.

Vratná kauce: dva nájmy (60.000,- Kč).

We would like to offer you this sunny, airy and contemporary designed property to rent. The flat is situated in Trybova Street in centre of Brno in new residential building with horizontal views over Brno all the way to Palava. There are one garage which belong to the flat, but can be rented separately.

There is a home cinema (projector and wall screen) set in the living room and open plan kitchen. Movies can be comfortably watched also from the bedroom when doors are left open. The kitchen is equipped with mulit-function owen with grill made by Samsung, ceramic cooker, dishwasher by Whirpool, fume extactor by Faber, fridge-freezer by Samsung, bar with wine fridge by Baumatic.

There is heated floor, and both living room and main bedroom are air-conditioned. The large terrace is accessible through both living room and main bedroom situated on the south.

The two other bedrooms are situated on the north. The luxury bathroom (with built in speakers and light therapy) leads to the sauna with shower corner. The flat was designed with lots of storage space within built-in wardrobes.

All the interior doors are specially designed with hidden hinges (done by Zebrano) color matching the furniture and wooden mosaic floor. The furnishing as seen on the photographs. The interior was designed by Archix and realized by HVK interior company. 

This residential area is popular for its location and for easy access to city centre. This property is now available to rent.

Minimal contract 12 month.

Price: 30.000,- CZK pcm, incl. parking place in underground garage, + utility bills 5.000,- CZK pcm;

Refundable deposit: 2 rents. (60.000,- CZK)

© Copyright 2021 LIGHTHOUSE alfa, s.r.o. - All Rights Reserved                   Tvorba stránek: www.anno-domini.cz


PRONAJATO